O penzióne Lindava

Vstup do reštaurácie penziónu Lindava
Vstup na recepciu penziónu Lindava

O penzióne Lindava

Poloha penziónu Lindava

Penzión Lindava sa nachádza v obci Budmerice. Penzión je dostupný zo štátnej cesty II. triedy Budmerice – Trnava, na túto cestu nadväzuje cesta III. triedy Budmerice – Jablonec, z ktorej je vjazd na parkovisko penziónu Lindava (mapa).

Parkovanie je možné v areáli objektu a je chránené kamerovým systémom

História penziónu Lindava

zahájenie výstavby penziónu 2000, zahájenie prevádzky júl 2007. Po počiatočných ťažkostiach s prevádzkovaním je penzión od roku 2014 majetkom obce Budmerice, kedy bol čiastočne prestavaný a zrekonštruovaný. Od tejto doby v časti  penziónu poskytuje reštauračné a ubytovacie služby firma SIBAX.

Parkovanie: možné v areáli objektu, chránené kamerovým systémom

Okolie Budmeríc

Budmerice ležia  na okraji Trnavskej pahorkatiny v údolí potoka Gidra. Od severo-západu sú chránené pohorím Malých Karpát. Ležia v nadmorskej výške 180 m. Rozloha katastra obce je 3008 ha,  z čoho zaberá poľnohospodársky fond 1888 ha s úrodnou ornou pôdou, vinicami, záhradami a lúkami.V katastri obce Budmerice sa nachádzajú 2 rybníky o výmere 116 ha, z ktorých časť založilo panstvo Červeného Kameňa v 16. storočí. 74 ha katastra obce zaberajú lesy v štátnej prírodnej rezervácii Lindavský les, ktorá patrí medzi najväčšie lesné komplexy na Trnavskej pahorkatine s veľmi hojným výskytom duba cerového a mnohými starými jedincami stromov. Budmerice patria do okresu Pezinok v Bratislavskom kraji.

Ubytovacie služby penziónu Lindava

Penzión má celkovo 26 izieb, z toho 10 dvojlôžkových typu Standard, 6 dvojlôžkových typu Comfort a 10 trojlôžkových. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, umývadlom a WC, televízor s plochou obrazovkou, chladničku a WIFI. Od januára 2018 sme zrekonštruovali káblový TV rozvod a v súčasnosti Vám ponúkame asi 30 TV kanálov.

trojlôžková izba
COMFORT – izba s manželskou posteľou

Stravovacie služby v penzióne Lindava

Základné stravovacie služby v jedálni penziónu – raňajky, obedy, večere, denné menu, plná penzia, polpenzia, obedové balíčky

  • Doplnkové stravovacie služby – Pizzéria, rozvoz pizze a jedál
  • Možnosť poriadania rôznych spoločenských podujatí, osláv, posedení, banketov, gastronomických podujatí
  • Široká ponuka alko, nealko nápojov, vín, kávy…
  • Cateringové služby – rozvoz jedál, pizze, denného menu. Ďalej ponúkame pečené prasiatka, husi, kačice, morky…, samozrejme s dovozom na Vami objednané miesto.
vegetariánska misa
pečené prasiatko s obložením
grilované kolená s obložením