1pn77lybin067j

Ubytovacie služby penziónu Lindava

Ubytovanie v Budmericiach

V penzióne Lindava ponúkame ubytovanie v 2 – 3 lôžkových izbách s kúpelkou, WC, televízorom s plochou obrazovkou a viac ako 30 programami káblovej a satelitnej televízie, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou. V celom objekte je WIFI pripojenie. Ponúkame možnosť raňajok, obedov, večerí, polpenzie alebo celodenného stravovania v jedálni penziónu. Utorok až štvrtok od 16:30 do 20:00 si môžete pochutiť na priamo u nás vyrobenej výbornej pizze. 

Hotelové podmienky


V celom objekte penziónu je ZÁKAZ FAJČIŤ – za porušenie zákazu Vám bude účtovaný poplatok 70,00 EUR za vyčistenie miestnosti a za porušenie ubytovacieho poriadku budete vylúčení z ubytovania.

Ak bez predchádzajúcej dohody nebude izba uvoľnená o 10:00 zaplatíte poplatok 20,00 EUR, ak nebude izba uvoľnená o 14:00 zaplatíte plnú sumu za izbu.

Pri individuálnom objednávaní možno rezerváciu zrušiť najneskôr 1 deň pred plánovaným príchodom. Pri neskoršom zrušení zaplatíte za prvú noc rezervácie.

Pri objednávaní ubytovania pre veľké skupiny dohodneme osobitné podmienky zálohovej platby a možnosti zrušenia rezervácie.